Σύμβουλος Πωλήσεων Κινητής Τηλεφωνίας στα Public

0
57

Δείτε επίσης ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ για Ταμίες / Σύμβουλους Πωλήσεων στα Public ΕΔΩ

Τα Public αναζητούν διαρκώς ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους. Αν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος μιας  δυναμικής ομάδας που εργάζεται με κέφι, ενέργεια και δημιουργικότητα, θα χαρούμε να επικοινωνήσεις μαζί μας.
Θέσεις εργασίας στα Καταστήματα (σημειώνετε το κατάστημα της επιλογής σας κατά τη συμπλήρωση της αίτησης):

Σύμβουλος Πωλήσεων Κινητής Τηλεφωνίας
Κωδικός Αγγελίας: SGR/0514 Sales_Mob

Αρμοδιότητες:

• Εξυπηρέτηση των πελατών και διεκπεραίωση μέρους ή συνόλου πωλήσεων (προϊόντων και υπηρεσιών).

• Προώθηση συνδέσεων κινητής – σταθερής τηλεφωνίας και mobile internet του συνεργαζόμενου παρόχου.

• Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες του πελάτη.

• Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας.

• Υποστήριξη της διοικητικής λειτουργίας του καταστήματος και ενεργή συμμετοχή στην άψογη λειτουργία και οργάνωση του τμήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

• Εργασιακή εμπειρία 2-3 έτη σε κατάστημα παρόχου κινητής τηλεφωνίας με αποδεδειγμένη εμπειρία σε πωλήσεις υπηρεσιών κινητής τηλεφωνίας (Operator).

• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.

• Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη.

• Αυτοπαρακίνηση και ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων.

• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος).