Πωλητές/τριες στην Creta Farms

0
187

Εδώ και 30 χρόνια, όλοι εμείς στην Creta Farms με πάθος για τη δουλειά μας & αγάπη για την εταιρία έχουμε ένα κοινό όραμά να βοηθούμε τον κόσμο να ζει και να τρέφεται καλύτερα προσφέροντας προϊόντα υψηλής διατροφικής αξίας και απαράμιλλης νοστιμιάς. Με τον τρόπο αυτό ωθούμε την Creta Farms σε μία δυναμικά ανοδική πορεία η οποία ξεπερνά τα ελληνικά σύνορα και αισθανόμαστε υπερήφανοι που η ισχυρή παρουσία και οι συνεργασίες της στις διεθνείς αγορές, ενισχύουν το προφίλ της ελληνικής επιχειρηματικότητας παγκοσμίως.

Η Creta Farms μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο των αλλαντικών, ζητά να ενισχύσει την ομάδα πωλήσεων και να προσλάβει:

  • Πωλητή/τρια με έδρα το Νομό Χανιών-Ρεθύμνου
  • Πωλητή/τρια για τους νομούς Κιλκίς, Πέλλας,Ημαθίας
  • Πωλητή/τρια  για  το Νομό Λάρισας , με έδρα τη Λάρισα
  • Πωλητή/τρια για το Νομό Μαγνησίας , με έδρα τo Bόλο

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη του δικτύου πωλήσεων, του Νομού Λαρίσης
  • Υλοποίηση των κεντρικών συμφωνιών – κάλυψη των συνεργατών
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων της εταιρείας και έλεγχος επιστροφών
  • Παρακολούθηση εξελίξεων αγοράς Food Service/ Retail, ενέργειες ανταγωνισμού, παράπονα πελατών
  • Διατήρηση άριστων σχέσεων με πελάτες όσο και συνεργάτες, χτίζοντας βάσεις αμοιβαίας εμπιστοσύνης και διαχρονικής συνεργασίας

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης εκπαίδευσης
  • 3-4 έτη σχετική εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση του κλάδου (food service/retail)
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Ισχυρή επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας ,ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Αναλυτική σκέψη και ικανότητα αποτελεσματικής αντιμετώπισης προβλημάτων
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε όμορους Νομούς

Οι άνδρες υποψήφιοι πρέπει να έχουν εκπληρωμένες τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών & bonus
  • Αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο
  • Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σύμφωνα με ολοκληρωμένο σύστημα αξιολόγησης

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ

  • Για Πωλητή/τρια με έδρα το Νομό Χανιών-Ρεθύμνου(SAL_KR_012017)
    Στείλε το βιογραφικό σου ΕΔΩ
  • Για Πωλητή/τρια για τους νομούς Κιλκίς,Πέλλας,Ημαθίας (SAL_Η_1116)
  • Για Πωλητή/τρια  για  το Νομό Λάρισας (SAL_LAR_0217) ,με έδρα τη Λάρισα.
  • για Πωλητή/τρια για το Νομό Μαγνησίας (SAL_MAG_0217) ,με έδρα τo Bόλο.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here