Σύμβουλος Πωλήσεων Gaming στα Public

0
112

Δείτε επίσης ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ για Ταμίες / Σύμβουλους Πωλήσεων στα Public ΕΔΩ

Τα Public αναζητούν διαρκώς ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους. Αν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος μιας  δυναμικής ομάδας που εργάζεται με κέφι, ενέργεια και δημιουργικότητα, θα χαρούμε να επικοινωνήσεις μαζί μας.
Θέσεις εργασίας στα Καταστήματα (σημειώνετε το κατάστημα της επιλογής σας κατά τη συμπλήρωση της αίτησης):

Σύμβουλος Πωλήσεων Gaming
Κωδικός Αγγελίας: SGR/0514 Sales_Gaming

Αρμοδιότητες:

• Οργάνωση του τομέα ευθύνης με στόχο την παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης στους πελάτες του καταστήματος

• Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας

• Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και διαρκής ενημέρωση για τις εξελίξεις της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία 1 – 2 χρόνια σε κατάστημα λιανικής

• Άριστη γνώση των προϊόντων του τμήματος

• Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη

• Αυτοπαρακίνηση και Ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων

• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

• Υπευθυνότητα και Ομαδικό πνεύμα

• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)

• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)